Služby

 

Staviate nový objekt a potrebujete vyhotoviť plochú alebo šikmú strechu? Rozhodli ste sa pre rekonštrukciu strechy, ale neviete sa rozhodnúť aký materiál na strechu si vybrať? Obráťte sa na nás. Radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie, na ktorom si prejdeme všetky možnosti Vašej novej strechy.

Naše poradenské služby, ako aj zameranie a vypracovanie cenovej ponuky sú bezplatné.

 • POKRÝVAČSKÉ PRÁCE
  Veľké množstvo našich zákaziek tvorí práve montáž krytín na šikmú strechu.  Vybrať si môžete zo širokej škály materiálov, prevedení a farieb
 • IZOLATÉRSKE PRÁCE
  Čoraz častejšie sa stretávame s modernými stavbami, kde architekti navrhujú ploché strechy. Rovnako ako pri šikmých strechách aj tu sa dá vybrať z viacerých druhov materiálov od popredných výrobcov, farieb a hrúbok.
 • NAJVIAC POUŽÍVANÉ STREŠNÉ KRYTINY
  Medzi naše najčastejšie materiály, ktoré si zákazníci vyberajú na svoje strechy patrí oceľový farbený plech hlavne pri rekonštrukciách starších domov. Hlavnou výhodou je práve váha používaného materiálu.
 • TESÁRSKE PRÁCE
  Zhotovujeme konštrukcie krovov rôznych tvarov v patričnej kvalite
 • KLAMPIARSKE PRÁCE
  Realizujeme všetky klampiarske práce spojené so strešným systémom – montáž zvodov, úžľabí, odkvapov, taktiež oplechovanie komínov, strešných výlezov a výroba lemovaní.
 • MONTÁŽ STREŠNYCH OKIEN
  Stále častejšie sa stretávame s využívaním podkrovného priestoru na obytné účely a práve strešné okná mu dodajú potrebné presvetlenie. Na montáže strešných okien bývajú naši pracovníci pravidelne školení, keďže montáž do strešného plášťa vyžaduje dodržanie postupu daného výrobcom.

Konzultácie

Cieľom našej spoločnosti je, aby Vaša nová strecha bola vyhotovená profesionálne, kvalitne a nemali ste s ňou v budúcnosti žiadne starosti. Od štúdie cez projekt až po kompletné odovzdanie stavby Vám zabezpečíme kvalitný servis a odborné poradenstvo.

V prvom kroku robíme osobnú obhliadku, na ktorej strechu zameriame, prejdeme si Vaše požiadavky, ukážeme Vám vzorkovník materiálov a farieb. Na základe zamerania vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky nasleduje samotná realizácia stavby. Zabezpečíme prípravu stavby, t.j. demontáž starej krytiny, zabratie verejného priestranstva a iné.

Cenová ponuka

Cena novej strechy sa odvíja od mnohých faktorov, predovšetkým od toho či ide o novú strechu alebo rekonštrukciu starej strechy. Taktiež od použitých materiálov, veľkosti strechy, sklonu strechy a iných aspektov. Cenovú ponuku Vám vyhotovíme bezplatne, stačí nás kontaktovať. Môžete nám tiež na náš email:

info@novastrecha.sk poslať projekt Vašej strechy s rozmermi, na základe ktorého vypracujeme ponuku. Snažíme sa, aby naša cena bola férová ku Vám a zároveň zodpovedala profesionálnej realizácii strechy.

Údržba striech

Medzi naše služby patrí aj údržba už existujúcich striech. Údržbu vykonávame najčastejšie v jesenných a jarných mesiacoch, kedy čistíme odkvapové rúry od nafúkaného lístia a iných nečistôt, kontrolujeme tesnenia, strešné okná…

Vyskytne sa na Vašej streche akýkoľvek problém alebo budete mať pocit, že nie je v poriadku, neváhajte sa na nás obrátiť.